Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069005/0004

Geza Vastagh

(Klausenburg 1866-1919 Budapest) Aus dem Ei geschlüpft, signiert Vastagh Geza, Öl auf Holz, 10 x 15 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

22.10.2019 - 10:13

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Geza Vastagh

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.10.2019 - 10:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online