Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Wächter, signiert und datiert unten rechts: K. Korab (19)73, Farblithografie, Auflagenr. 10/XXX, Blatt ca. 65,5 x 50 cm, verglast
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
31.10.2019 - 15:32
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 31.10.2019 - 15:32 |
Prohlídka: | 25.10. - 31.10.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.400,- do EUR 4.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-