Čís. položky 194-024412/0002

Franz Xaver Weidinger *

(Ried im Innkreis 1890-1972 Bad Ischl) Landschaft, monogrammiert: F. X. W., Aquarell auf Papier, ca. 15 x 19 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.12.2019 - 15:36

Dosažená cena: **
EUR 50,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Franz Xaver Weidinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.12.2019 - 15:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online