Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023392/0003

Rudolf Pichler *

(Linz 1874-1950 Wien, Besuch der Malschule Eduard Zetsche) Motiv aus Wiener Neustadt, handsigniert, datiert R Pichler 25 X 1926, Bleistift zeichnung auf Papier, Bildausschnitt 20,5 x 33,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

20.04.2020 - 14:13

Vyvolávací cena:

Rudolf Pichler *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.04.2020 - 14:13
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online