Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014997/0001

Hans Alexander Brunner*

Wien 1895-1968 "Studie für die Kuppelfresken, Dom St. Pölten", Aquarell auf Papier, ca. 35 x 42 cm, signiert, datierrt 49, betitelt, auf Karton kaschiert, Blatt wellig und etwas faltig

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

27.01.2021 - 15:24

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hans Alexander Brunner*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.01.2021 - 15:24
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online