Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072790/0018

Camilla Göbl-Wahl *

(Wien 1871-1965) Nelkenstrauß in einem dreibeinigen Metalltopf, signiert C. Göbl, Öl auf Karton, 51 x 64 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.05.2021 - 13:37

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Camilla Göbl-Wahl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online