Künstler 20. Jhdt.
Zirkusmusiker, monogrammiert, datiert W. O. (19)89, Öl auf Platte, 21,5 x 21,5 cm, gerahmt,
21.06.2021 - 12:31
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.06.2021 - 12:31 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |