Albrecht Dunzendorfer *
(Oberneukirchen 1907-1980 Hellmonsödt)
Partie im Mühlviertel, signiert: A. Dunzendorfer, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 60 cm, gerahmt (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.11.2021 - 12:06
- Dosažená cena: **
EUR 1.216,-
EUR 1.000,- do EUR 1.300,-
- Vyvolávací cena:
Albrecht Dunzendorfer *
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 09.11.2021 - 12:06 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 09.11.2021 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.400,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
Položky z jiných aukcí
- Orden vom Roten Kreuz,
- **/*/gestempelt - Österr. - Partie Dubl. 1. u. 2. Rep. u. etwas Monarchie,
- Tintenfass auf dreipassiger Schale, KPM-Berlin, Ende 19. Jahrhundert
- Brillant Turmalin Armband