Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075452/0002

Francois Jules Collignon

(? - 1850 Paris) Die gute Tat, signiert Jules Collignon, Aquarell auf Papier, 18 x 23,5 cm, gerahmt, (BH)

06.12.2021 - 15:01

Vyvolávací cena:

Francois Jules Collignon

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Meisterzeichnungen, Druckgraphik bis 1900, Aquarelle und Miniaturen
Datum: 06.12.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online