Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Ohne Titel, Radierung in Farbe, signiert K Korab 92 Nr. 98/100 30 x 22,5 cm. in P assep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
05.02.2017 - 19:02
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 05.02.2017 - 19:02 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 20.01. - 05.02.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.400,- do EUR 4.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-