Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078513/0002 -

Künstler 19. Jahrhundert

Blumenstück am Waldboden, zweimal undeutlich signiert E. Trouve ?, Öl auf Leinwand auf Karton, 24 x 31,5 cm, gerahmt,(Wi)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.07.2022 - 11:07

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.07.2022 - 11:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online