Čís. položky 195-033943/0002

J. Courtney

J. Courtney - Klenoty, umění a starožitnosti

(englische Malerin, tätig in Kent, ca. 1890-1920) "Stallgebäude mit Gänsemagd" unten links signiert: J. Courtney, Öl auf Leinwand, ca. 36 x 46 cm, Rahmen aus der Zeit

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

12.01.2017 - 14:13

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

J. Courtney

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 12.01.2017 - 14:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.01. - 12.01.2017