Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034407/0090

Marinus Jacobus Stucki

Marinus Jacobus Stucki - Klenoty, umění a starožitnosti

(1809-1899) Zwei Bildchen: Personengruppe bzw. Priester mit Hut, braune Tusche, laviert auf Papier, ca. 9 x 7 cm bzw. ca. 11 x 7 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.01.2017 - 16:05

Vyvolávací cena:

Marinus Jacobus Stucki

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 12.01.2017 - 16:05
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.01. - 12.01.2017