Franz Roubal *
(Wien 1889-1967 Irdning, Ausbildung an der Akademie in Wien) Blick auf den Grimming, handsigniert, datiert F. Roubal 1959, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 23,5 x 34 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
07.11.2022 - 15:04
- Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Franz Roubal *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Obrazy štýrských umělců |
Datum: | 07.11.2022 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Graz |