Čís. položky 191-024138/0003

Margarethe SedlacekBeischläger

(Wien 1887-1982) Stillleben mit weißen Lilien, monogrammiert MSB, Öl auf Leinwand, 54 x 42 cm, Profilholzrahmen, Leinwand wellig, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

09.10.2023 - 15:15

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.10.2023 - 15:15
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online