Čís. položky 138-079764/0001

monogrammiert H. S., Öl auf Holz, 9 x 14 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

28.12.2023 - 15:04

Cena:
EUR 440,-

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 28.12.2023 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum