Čís. položky 336

Kurt Moldovan *

(Wien 1918–1977)
Masken/Gestürzte Hoheiten, zwei Blätter, beide signiert, datiert Moldovan 72 bzw. 73, Feder, Tusche z. T. laviert auf Papier, Passep.-Ausschn. je ca. 46 x 31 cm, beide gerahmt, (2)

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

21.12.2023 - 17:08

Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Kurt Moldovan *

(Wien 1918–1977)

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Rakouské současné a moderní umění
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.12.2023 - 17:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.12. - 21.12.2023