Čís. položky 191-024632/0004

Robert Kasimir*

(Wien 1914-2002, Studium an der Graph. Lehr- und Versuchsanstalt sowie d. Akad. Wien) Am Hof - Wien, handsigniert Robert Kasimir, Radierung in Farbe, Stockgröße 39,5 x 30 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

03.06.2024 - 15:20

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Robert Kasimir*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.06.2024 - 15:20
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online