Čís. položky 191-024638/0004

Brunhilde Stübinger-Kochauf

(Cattaro/Dalmatien 1912-2006 Anger, Besuch der Landeskunstschule Graz) Barockengel auf Rosenbouquet, handsigniert B. StübingerKochauf, Öl auf Leinwand, 88 x 70 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen, dieser leicht bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

03.06.2024 - 15:20

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Brunhilde Stübinger-Kochauf

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.06.2024 - 15:20
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online