Čís. položky 104

Ernst Posch Weinreben

100 x 100, Öl/Mischtechnik auf Leinen, 2016. Ernst Posch lebt als freischaffender Künstler im Burgenland. SeineArbeiten umfassen die Techniken Öl auf Leinen, Öl/Tempera hinter Glas, Aquarell, Gouache, Tempera, Mischtechnik. Www.ernst-posch.at.

21.05.2024 - 13:34

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Ernst Posch Weinreben

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Charitativní Rotary Art Auction 2024 "Pro vzdělání blízké i vzdálené"
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.05.2024 - 13:34
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online