Čís. položky 110-024514/0001

Künstler 19. Jhdt.

Der stolze Großvater, undeutlich signiert L. Riedlers, datiert (1)871, Öl auf Leinwand, 85 x 110 cm, gerahmt,

03.06.2024 - 10:23

Dosažená cena: **
EUR 420,-
Vyvolávací cena:
EUR 420,-

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.06.2024 - 10:23
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online