Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Obrazy starých mistrů II

The Old Master auction will take place on 11th November 2021.

Viewing
Friday, 29 Ocotber 2021, 10 a.m - 5 p.m.
Monday, 1 November 2021, 2 p.m - 5 p.m.
Tuesday, 2 November 2021, 10 a.m - 5 p.m.
Wednesday, 3 November 2021,  10 a.m - 5 p.m.
Thursday, 4 November 2021, 10 a.m - 5 p.m.
Friday, 5 November 2021, 10 a.m - 5 p.m.
Saturday, 6 November 2021, 10 a.m - 5 p.m.
Sunday, 7 November 2021, 2 p.m - 5 p.m.
Monday, 8 November 2021, 10 a.m - 5 p.m.
Tuesday, 9 November 2021, 10 a.m - 5 p.m.
Wednesday, 10 November 2021,  10 a.m - 4 p.m.
Thursday, 11 November 2021, 10 a.m - 3 p.m.

11.11.2021, 15:00 - Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.10. - 11.11.2021
Typ aukce: Online aukce


Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH