Lolek Stanislav (Palonín 1873 - 1936 Uherské Hradiště)
Tři pohledy na Lnáře;
Pohled na zámek Lnáře ze zámeckého parku, signováno vlevo dole Lolek 00, kombinovaná technika/papír, 13,5 x 24,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám;
Pohled na zámek Lnáře od jihozápadu, signováno vpravo dole Lolek, kombinovaná technika/papír, 13,5 x 24,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám;
Pohled na kostel sv. Mikuláše ve Lnářích, signováno a datováno dole uprostřed Lolek 00, kombinovaná technika/papír, 13,5 x 25,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Tři pohledy na Lnáře;
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |