Čís. položky 252

Lolek Stanislav (Palonín 1873 - 1936 Uherské Hradiště)

Tři pohledy na Lnáře;
Pohled na zámek Lnáře ze zámeckého parku, signováno vlevo dole Lolek 00, kombinovaná technika/papír, 13,5 x 24,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám;
Pohled na zámek Lnáře od jihozápadu, signováno vpravo dole Lolek, kombinovaná technika/papír, 13,5 x 24,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám;
Pohled na kostel sv. Mikuláše ve Lnářích, signováno a datováno dole uprostřed Lolek 00, kombinovaná technika/papír, 13,5 x 25,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)

27.05.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-

Tři pohledy na Lnáře;

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.05.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2017