Čís. položky 010-102974/0000

Vitrine im Biedermeierstil

nußfurniert, gebeizt, dreiseitig verglast, 1 Tür, eingerichtet, gering beschädigt 139 x 65 x 39 cm

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.06.2016 - 17:33

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Vitrine im Biedermeierstil

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.06.2016 - 17:33
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016