Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019638/0003

Ernst Fuchs *

Ernst Fuchs * - Vánoční aukce - Umění a starožitnosti

(Wien 1930-2015) Mädchen, Radierung in Farbe signiert Ernst Fuchs, Nr.62/9941,5 x 31 cm. grahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

09.12.2015 - 16:16

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernst Fuchs *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce - Umění a starožitnosti
Datum: 09.12.2015 - 16:16
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.11. - 09.12.2015