Čís. položky 433

Richard Pokorny *

(Wien 1907-1997) Ansicht aus Perchtoldsdorf, Aquarell auf Papier, signiert Rich. Pokorny, betitelt Perchtoldsdorf, Passep. Ausschnitt ca. 23 x 30,5 cm. verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

11.11.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 2.250,-
Vyvolávací cena:

Richard Pokorny *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 11.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 27.10. - 11.11.2015