Čís. položky 111

Wilhelm Trenkler*

Wilhelm Trenkler* - Umění a starožitnosti

Wien 1877-1964 "Ruine der Rotunde", Aquarell, ca. 28 x 38 cm, signiert, datiert 1937

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

04.12.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Wilhelm Trenkler*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 04.12.2014 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 20.11. - 03.12.2014