Čís. položky 7901

Gottfried Seelos

Gottfried Seelos - Starožitnosti, Obrazy

(1829-1900) zugeschrieben/attributed Ein Hirte, rückseitig bezeichnet, Aquarell auf Karton, 34 x 18,5 cm, Passepartout, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

15.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gottfried Seelos

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 15.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.04. - 15.04.2014