Čís. položky 7000 #

Leo DIET*

(Prag 1857 - 1942 Graz) "Bachlandschaft" unten rechts signiert und bezeichnet: Leo Diet Dachau, Öl auf Karton, ca. 28,7 x 37,3 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

23.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Leo DIET*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.05. - 23.05.2013