Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065377/0001

Künstler um 1890

Künstler um 1890 - Obrazy

Fischer vor der neapolitanischen Küste, im Hintergrund der Vesuv, Öl auf Papier auf Papier, 13 x 18 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

24.07.2018 - 11:32

Vyvolávací cena:

Künstler um 1890

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy - Asta estiva
Datum: 24.07.2018 - 11:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2018