Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066631/0002

Künstler 19. Jhdt.

Holländische Landschaft, Öl auf HOlz, 20 x 27,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

13.11.2018 - 10:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 13.11.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online