Čís. položky 110-021383/0006

Willi Mitschka *

( geboren 1941 ), ohne Titel, Lithografie in Farbe, drucksigniert Willi Mitschka, 55 x 83 cm, Passepartout , verglast, gerahmt

06.05.2019 - 10:18

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Willi Mitschka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 06.05.2019 - 10:18
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.04. - 06.05.2019