Čís. položky 138-065164/0003

Albert Wenk

Albert Wenk - Obrazy

(München 1863-1934) Eine Schlucht im Gebirge, signiert, datiert und bezeichnet Albert Wenk München 1915, Öl auf Leinwand, 95,5 x 85 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.09.2019 - 15:08

Cena:
EUR 1.240,-

Albert Wenk

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 26.09.2019 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online