Čís. položky 138-065164/0002

Heinrich Heinlein

Heinrich Heinlein - Obrazy

(Nassau 1803-1885 München) Ein Jäger in der Schlucht, signiert, datiert Hein. Heinlein 1828, Öl auf Leinwand, 109 x 91 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.09.2019 - 15:07

Cena:
EUR 1.650,-

Heinrich Heinlein

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 26.09.2019 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online