Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) "Komödiant", signiert Flora, betitelt, colorierte Tuschezeichnung auf Papier, 13,5 x 17 cm, auf Karton fixiert, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
27.11.2019 - 10:03
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 27.11.2019 - 10:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: