Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069371/0001

Vincenz Hawlicek

(Wien 1864-1914) Bauernhaus in einem Blumengarten, signiert und datiert V. Hawlicek (1)906, Aquarell auf Papier auf Leinwand, 75 x 60 cm, gerahmt, stark gebräunt, ohne Glas, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

03.12.2019 - 10:21

Vyvolávací cena:

Vincenz Hawlicek

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.12.2019 - 10:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online