Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039124/0008

Unbekannter Künstler 20. Jahrhundert

Heilige Christophorus, monogrammiert unten links: aF, Tempera auf dünnem Karton, kaschiert auf Karton, dieser etwas stockfleckig, ca. 29,5 x 21,5 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

28.01.2021 - 15:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 28.01.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online