Demeter Koko
(Linz 1891-1929)
Bäuerin mit Kalb, signiert: Demeter Koko, Öl auf festem Karton, ca. 25,5 x 17,5 cm, am oberen und unteren Rand Einstichlöcher, gerahmt (SLS) Ruf 600
Provenienz:
Privatsammlung, Oberösterreich
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.05.2021 - 15:08
- Dosažená cena: **
EUR 5.120,-
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-
- Vyvolávací cena:
Demeter Koko
(Linz 1891-1929)
Provenienz:
Aukce: | |
Datum: | 04.05.2021 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.04. - 04.05.2021 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 8.000,- -
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 7.000,-