Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 231

Ivan Karpoff *

(Novocerkask 1898-1970 Milan)
The Homecoming, signed Karpoff, oil on canvas, 50 x 70 cm, framed, (GG)

Provenance:
Private Collection, Italy.

Expert: Gautier Gendebien Gautier Gendebien
+39-334-777 1603

Gautier.Gendebien@dorotheum.it

06.05.2021 - 15:46

Dosažená cena: **
EUR 4.096,-
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 700,-
Vyvolávací cena:

Ivan Karpoff *

(Novocerkask 1898-1970 Milan)

Provenance:
Private Collection, Italy.

+39-334-777 1603

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 06.05.2021 - 15:46
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.05. - 06.05.2021