Čís. položky 63

Rudolf Wacker

Rudolf Wacker - Moderní umění

(Bregenz 1893–1939)
Träumer / Dreamer, monogrammed, dated RW 23, dedication on supporting sheet: Unserem lieben James ... Rudolf & Ilse Bregenz, Weihnacht 1924, black chalk on paper, 28 x 20 cm, framed

Provenance:
directly from the artist – gift to a former war comrade – his heirs

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

22.06.2021 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 3.840,-
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 4.000,-

Rudolf Wacker

(Bregenz 1893–1939)

Provenance:

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Moderní umění
Typ aukce: Sálová aukce s Live bidding
Datum: 22.06.2021 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.06. - 22.06.2021