Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 64

Rudolf Wacker

(Bregenz 1893–1939)
Am Klavier / On the piano, monogrammed RW 23, black chalk on paper, passep.-cutout 28 x 20 cm, framed

Provenance:
directly from the artist– gift to former war comrade – his heirs

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

22.06.2021 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 8.960,-
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 4.000,-

Rudolf Wacker

(Bregenz 1893–1939)

Provenance:

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Moderne
Datum: 22.06.2021 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.06. - 22.06.2021