Čís. položky 196

Giacinto Cerone *

Giacinto Cerone * - Moderní umění a současné umění

(Melfi 1957-2004 Rome)
Untitled, monogrammed under the base, varnished wood, 32.5 x 7 x 7 cm

Provenance:
Valeria Belvedere Collection, Milan European Private Collection

Expert: Alessandro Rizzi Alessandro Rizzi
+39-02-303 52 41

alessandro.rizzi@dorotheum.it

28.09.2021 - 16:04

Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Giacinto Cerone *

(Melfi 1957-2004 Rome)

Provenance:

+39-02-303 52 41

alessandro.rizzi@dorotheum.it

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Moderní umění a současné umění
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.09.2021 - 16:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.09. - 28.09.2021