Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025908/0013

3 Bücher: Julie oder die neue Heloise, J. J. Rousseau, Frankfurt und Wien, 1810

Jeweils mit Titelkupfer, ca. 17 x 11 cm, Halbledereinband, am Titel fleckig, Alters- und Gebrauchsspuren (3)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

01.02.2022 - 15:23

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 01.02.2022 - 15:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online