Loser Natural Fancy Brownish Pink Brillant 0,15 ct
In verschweißter Blisterbox, Diamond Report von 2022 liegt beiøx
Expert: Mag. Beate Schlöglhofer
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
beate.schloeglhofer@dorotheum.at
05.10.2022 - 14:38
- Dosažená cena: **
EUR 1.036,-
- Vyvolávací cena:
Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336
Aukce: | Diamonds Only |
Datum: | 05.10.2022 - 14:38 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Položky z jiných aukcí
- Altschliffdiamantring zus. ca. 0,90 ct
- Brillantcreolen zus. ca.1,80 ct
- Paar Provinzielle Barockarmsessel
- Augarten Speiseserviceteile: