Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 48 -

Max Weiler *

(Hall, Tirol 1910-2001 Wien) Gras und Blumen, handsigniert: Weiler, datiert: (19)89, nummeriert: 70/120, Lithographie in Farbe auf Velin von BFK Rives, ca. 44,2 x 60 cm, Online WVZ Weiler 336 (SLS) Ruf 500

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.11.2022 - 12:28

Dosažená cena: **
EUR 1.672,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:

Max Weiler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Herbstauktion
Datum: 08.11.2022 - 12:28
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.10. - 08.11.2022

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (Země dodání Rakousko)