Georg Eisler *
(Wien 1928-1998), ohne Titel signiert u. datiert "Eisler 29-31. VIII. (19)77", Bleistiftzeichnung auf Bütten, Blattgröße ca. 60 x 85 cm, verglast gerahmt, etwas wellig
24.04.2023 - 10:11
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
Georg Eisler *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 24.04.2023 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 100,- -
Vyvolávací cena: