Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 496

Ernst Fuchs *

Ernst Fuchs * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1930-2015) "Der Prophet", signiert Ernst Fuchs, datiert Aug.1995, Aquarell, Bleistift, Pastell?, Mischtechnik auf Papier, auf Papier fixiert, 37,5 x 28 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

30.11.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-

Ernst Fuchs *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 30.11.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 19.11. - 30.11.2016