Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 128

Maurice Pellerier

Maurice Pellerier - Jarní aukce

(Paris 1875 geb.) "Segelboote im Hafen", links unten signiert M Pellerier, Öl auf Holz, ca. 22 x 27 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 300

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

19.05.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 625,-
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,-
Vyvolávací cena:

Maurice Pellerier

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Datum: 19.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 07.05. - 19.05.2015