Čís. položky 7000

Volker LAUTH *

Volker LAUTH * - Umění, starožitnosti, šperky

(Salzburg 1943 geb.) "Südländische Gasse" unten recht signiert und datiert: 1986, Aquarell auf Papier, ca. 46 x 63 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

14.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 75,-

Volker LAUTH *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 14.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.08. - 14.08.2014