Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

2 Grafiken: a) Switberg LOBISSER *

2 Grafiken: a) Switberg LOBISSER * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Tiffen 1878 - 1943 Klagenfurt) "Bergen Kinder" Holzschnitt Nr. CCCXXX/77, Plattengröße 31,5 x 32,2 cm, Blattformat 59 x 44 cm (Knickstelle) b) Luigi KASIMIR * (Pettau 1881 - 1962 Wien) "Segovia - 1933" Radierung, Plattengröße 23,5 x 17 cm, jeweils unten rechts signiert, ungerahmt SW 500-600

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 18.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.04. - 18.04.2013